Cайт www.bocos.com.ua є оригінальним сайтом, метою якого є ознайомити споживачів на території України з продукцією Болгарського виробництва BLACK SEA STARS.

BLACK SEA STARS – це торгова марка Інституту загальної та неорганічної хімії Болгарської академії наук. Вся продукція бренду розробляється в науковій лабораторії інституту і виробляється в сучасно обладнаній лабораторії на березі Атанасовского озера в місті Бургас.

  • Основа засобів – стабілізована медична чорноморська луга і лікувальний бруд, – добуваються на Поморійському і Бургаському солоних озерах,
    відомих своїми оздоровчими курортами;

  • У виробництві використовується тільки якісна натуральна сировина, вирощена в екологічно чистих районах Болгарії;

  • Косметична продукція Black Sea Stars НЕ МІСТИТЬ парабенів, консервантів і барвників;

  • На сьогоднішній день виробництво лікувальної косметики Black Sea Stars не має аналогів в Болгарії, оскільки має державну підтримку;

  • Косметична продукція Black Sea Stars успішно експортується в такі країни Європейського союзу, як Норвегія, Франція, Німеччина, Кіпр, а з недавнього часу і в Україну;

  • Косметична продукція Black Sea Stars має всі необхідні Сертифікати якості, що відповідають Європейським стандартам.

Завдяки сучасним технологіям, користуючись знаменитими болгарськими природними ресурсами (травами, глиною, ефірними маслами і ін.) вчені створили засоби багатофункціональної дії з профілактичною і оздоровчою дією, які умовно можна поділити на три категорії:

Косметика по догляду за шкірою обличчя (креми, скраби, сироватки, маски для обличчя і тп), в серіях для
різного віку і типу шкіри.

Засоби по догляду за тілом, до якої увійшли як класичні засоби (молочко, креми), так і засоби
таласотерапії (терапевтичні гелі, скраби, солі, масажні креми і масла, обгортання і багато
іншого).

Засоби для особистої гігієни по догляду за тілом, порожниною рота і волоссям.

Продукти підходять як для домашнього догляду, так і для професійних косметичних, масажних і СПА-студій.

Вся продукція, представлена ​​на нашому сайті, є оригінальною і має необхідні документи та сертифікати якості, що це підтверджують.

Всі претензії і пропозиції щодо продукції приймає єдиний офіційний дистриб’ютор на України ФОП Павелко Е.А., тел. (067) 659-3080, email bocos.ukr@gmail.com.